Upravit stránku

Informacja turystyczna

Waregem to coś więcej niż tylko miasto koni. To także miejsce pełne sportu, kultury, imprez, zakupów, kulinarnych przysmaków i wiele więcej! Ponieważ centrum miasta jest zwarte, istnieje również wiele rzeczy do zrobienia w odległości spaceru od siebie.

W samym sercu Waregem znajdują się różne rodzaje atrakcji, które warto odwiedzić: w odległości zaledwie 500 metrów od hipodromu Gaverbeek znajdziesz atrakcje, w tym centrum kultury De Schakel, stadion piłkarski SV Zulte Waregem, rozległe centrum sportów jeździeckich, publiczny basen, zielone otoczenie stawów stadionowych i Baron Casier Park, platforma sztuki współczesnej Be-Part, centrum handlowe, ulice handlowe i wiele hoteli, restauracji i barów, w tym wyróżniona gwiazdką Michelin restauracja. Nieco dalej od centrum miasta znajduje się kolejna oceniana gwiazdka restauracja, a także cmentarz Flanders Field American Cemetery (WW1), browar w zabytkowej farmie Goed w Nieuwenhove, pole golfowe i piękna okolica nad rzeką Lys.

Jeśli chcesz odkryć to wszystko dla siebie, możesz udać się na własną rękę wzdłuż jednej z tras spacerowych lub rowerowych, które prowadzą do wszystkich najpiękniejszych miejsc. Albo dlaczego nie skorzystać z jednego z naszych przewodników po mieście z rodziną i przyjaciółmi?

www.waregem.be/toerisme