Upravit stránku

Turistické info

Waregem je víc než jen město koní. Je to také město sportu, kultury, různorodých akcí, nakupování, kulinářských specialit a mnoha dalšího! Vzhledem k tomu, že centrum města je kompaktní, je zde také spousta věcí, které lze dělat v docházkové vzdálenosti.

V centru města Waregem jsou různé atraktivity, které stojí za to navštívit: v okruhu 500 metrů od Hippodrome Gaverbeek najdete zajímavá místa např. kulturní centrum De Schakel, fotbalový stadion SV Zulte Waregem, rozsáhlé jezdecké sportovní centrum, veřejné koupaliště, zelenou oázu Baron Casier Park, platformu současného umění Be-Part, nákupní centrum, nákupní ulice a mnoho hotelů, restaurací a barů včetně restaurace Michelin. O něco dále mimo centrum města se nachází další restaurace, která je hodnocena hvězdičkou a také americký hřbitov Flanders Field (WW1), pivovar na historické farmě Good in Nieuwenhove, golfové hřiště a krásné přírodní prostředí podél řeky Lys.

Pokud byste chtěli město Waregem objevovat podle svého, můžete vyrazit na vlastní pěst po jedné z turistických nebo cyklistických tras, které vás zavedou na nejkrásnější místa. Nebo proč nevyužít některého z našich průvodců s rodinou a přáteli?

https://www.waregem.be/toerisme