Upravit stránku

Hippos Golegã

Vysoké jezdecké centrum Hippos Golegã je první svého druhu v Portugalsku pro jezdecké sporty. Navrženo pro individuální jezdce delegací a týmů a národních a mezinárodních týmů, při přípravě mezinárodních soutěží na vysoké úrovni (Mistrovství Evropy, světové, olympijské a paralympijské hry).

Město koní Golegã se nachází v srdci Portugalska, v blízkosti dálnic A1 a A23, jednu hodinu od lisabonského letiště, 5 minut od hlavní železnice a jednu hodinu od španělských hranic.

Výkonnostní centrum, které bylo otevřeno v květnu 2013, je první svého druhu v Portugalsku pro jezdecké sporty. Navrženo tak, aby se přizpůsobilo individuálnímu potřebám delegací a národních a mezinárodních týmů, při přípravě mezinárodních soutěží na vysoké úrovni. Toto jezdecké centrum připravuje sportovce a týmy pro reprezentaci Portugalska v různých mezinárodních mistrovstvích, fyzickém a psychickém monitoringu špičkových sportovců s cílem zvýšit jejich sportovní výkon. Stejný důraz je kladen na přípravu jízdních souprav jednotlivců nebo týmů. Součástí centra jsou lékařské prostory a služby veterinárního lékaře, které slouží pro diagnostiku, sledování výkonu či vhodnou léčbu.

Budovy a vybavení byly navrženy a realizovány podle organizačních požadavků všech jezdeckých disciplín na národní i mezinárodní úrovni, v souladu s pokyny portugalské jezdecké federace a Mezinárodní jezdecké federace. 

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti