Upravit stránku

Hippos Golegã

Hippos Golegã High Equestrian Center jest pierwszym tego typu obiektem w Portugalii do uprawiania sportów jeździeckich. Zaprojektowany dla indywidualnych zawodników delegacji i zespołów oraz zespołów krajowych i międzynarodowych, w celu przygotowania międzynarodowych zawodów wysokiego szczebla (Mistrzostwa Europy, Igrzyska Światowe, Olimpijskie i Paraolimpijskie).

Miasto końskie Golegã znajduje się w sercu Portugalii, w pobliżu autostrad A1 i A23, godzinę drogi od lotniska w Lizbonie, 5 minut od głównej linii kolejowej i godzinę od granicy z Hiszpanią.

Centrum performance, otwarte w maju 2013 r., Jest pierwszym tego typu w Portugalii dla sportów jeździeckich. Zaprojektowany, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb delegacji oraz zespołów krajowych i międzynarodowych, aby przygotować międzynarodowe zawody na wysokim szczeblu. Ten ośrodek jeździecki przygotowuje sportowców i zespoły do ​​reprezentowania Portugalii na różnych międzynarodowych mistrzostwach, monitorowania fizycznego i psychicznego najlepszych sportowców w celu zwiększenia ich wyników sportowych. Ten sam nacisk kładzie się na przygotowanie indywidualnych lub zespołowych zestawów do jazdy. Centrum obejmuje placówki medyczne i służby weterynaryjne, które służą do diagnozy, monitorowania wyników lub odpowiedniego leczenia.

Budynki i wyposażenie zostały zaprojektowane i wdrożone zgodnie z wymogami organizacyjnymi wszystkich dyscyplin jeździeckich na poziomie krajowym i międzynarodowym, zgodnie z instrukcjami portugalskiego związku jeździeckiego i Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej.

 

Ta strona korzysta z plików cookie

Ta strona używa plików cookie do świadczenia usług, dostosowywania reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to. Wyświetl szczegóły